Kötücül Yazılım Dedektörü

Her gün 5000 büyük ve küçük web sayfası saldırıya uğruyorKendinizinkini Riske Atmayın

Sayfanızı Koruyun

 • Virüsler
 • Robot Saldırıları
 • Bilgisayar Korsanları
 • Kimlik Hırsızlığı
 • Arama Motoru Karalisteleri

Sitelock kolay, ekonomik ve etkilidir

Saldırıları Otomatik Olarak Önler

SiteLock sayfanızı hassasiyetler ve saldırılar konusunda 7/24 denetler. Bu da demek oluyor ki sayfanızla uğraşmakla harcayacağınız vakti esas işinize ayırabilirsiniz.

Müşteri Güvenini Artırır

Müşterilerin %70'den fazlası kişisel bilgilerini paylaşmadan önce güvenlik belirtisi arar. SiteLock Güven Onayı müşterilerinize güven vermekle kalmazi satışlarınızı da arttırır.

Anında Çalışmaya Başlar

Sayfanıza SiteLock'u kurmak için teknik alanda uzman olmanıza gerek yok. SiteLock bulut tabanlıdır ve sayfanızı ve e-postalarınızı anında taramaya başlar.


Nasıl Çalışır

1

Günlük Tarama

Güvenlik boşluklarınızı tanımlayabilmek için SiteLock sayfanızdaki hareketleri tüm açılarıyla görüntüler. Yalnızca sayfanızı, e-posta ve uygulamalarınızı kontrol etmekle kalmaz, bunun yanısıra arama motoru karalistelerini ve istenmeyene-posta filtrelerini de denetler.

Tarama ve Kontrol Gerçekleştirir
2

Tehditleri Tespit Eder

SiteLock'un 360 derece tarama özelliği ve güçlü güvenlik duvarı hassasiyetleri, web varlığınıza zarar vermek üzere kötüye kullanılmalarına izin vermeden, en ince detayına kadar tespit eder ve böylelikle bilgisayar korsanlarından bir adım önde başlarsınız.

En Önemli Tehditler
3

Anında Bildirim Gönderir ve Onarır

SiteLock tehditleri tespit etmekle kalmaz, onları sizin için otomatik olarak çözer. Böylelikle siz ve müşterileriniz için herşey yolunda giderken SiteLock arkaplanda sayfanızı korumaya devam eder.

Nasıl Yapıldığını Öğrenin

 • Web sayfası Dosyaları

  Kötücül enjeksiyonları, kimlik güvenliği boşluklarını tespit etmenin yanısıra SiteLock, günlük dışarıdan içeriye ve içeriden dışarıya FTP taramaları yoluyla dosyalarınızı korur. Yalnızca tehditleri tespit etmekle kalmaz ağ bilgilerinize zarar vermelerine izin vermeden sorunu çözer.

  Uygulamalar

  SiteLock bloglar, alışveriş sepeti gibi hassas oldukları bilinen, bilgisayar korsanlarının sayfanıza saldırmak için kullandıkları uygulamaların tümünü tarar. SiteLock sayfanızda güvenli bir yazılım kullandığınızdan emin olmanız için bu boşluklar konusunda sizi uyarır ve sizi sürüm yükseltme konusunda bilgilendirir.


 • E-postalar

  SiteLock web sayfanızın ya da sunucunuzun istenmeyen e-posta gönderip göndermediğini kontrol eder. Eğer istenmeyen e-posta filtrelerine yakalanmışsanız e-posta programları sayfanız tarafından gönderilen e-postaları görmezden gelecektirç Bu da müşterilerinize ulaşmanıza engel olur.

  Ziyaretçi Trafiği

  SiteLock'un TrueShield Güvenlik Kalkanı sayfanız çevresinde bir kuvvet alanı oluşturur ve kötücül akışı tespit etmek için küresel bir iletişim ağı kullanır. Bunun yanısıra robot saldırılarına karşı korur, içeriğinizin zarar görmesine engel olur ve arama motoru ulaşılabilirliğini garantiye alır.


 • Dosyadaki Değişiklikler

  SiteLock'un derinlikli FTP taramaları sayesinde dosyalarınızda yapılan herhangi bir değişiklikten anında haberdar olursunuz. Böylelikle sayfanızda gerçekleşen her türlü eylemi sürekli kontrol etme şansını yakalar ve onaylanmayan düzenlemeleri herhangi bir zarara yol açmadan önce önleyebilirsiniz.

  Arama Motoru Karalisteleri

  Sayfanızın karalistede olmadığından veya kötücül sayfalarla ilişkilendirilmediğinden emin olmak için SiteLock arama motorlarının kara listelerini denetler ve kendi veritabanında bulunan 7000'in üzerindeki kötücül siteleri kontol eder. Bu yolla sayfanızın olağan trafiğini korur ve hızlandırır.


 • SQL Enjeksiyonu (SQL-I)

  Bilgisayar korsanları, sayfanıza istemediğiniz SQL komutları göndererek veritabanınıza ulaşıp e-posta adresi, şifre, kredi kartı detayları ve benzeri müşteri bilgilerini çalabilir.

  Uzaktan Denetimli Dosya Sistemi (RFI)

  Bilgisayar korsanları, komut dizisi kullanarak, özel olarak kodlanmış kötücül dosyaları web sayfası veya sunuculara yükler. Doğrulama kontrollerindeki boşluklar istenmeyen sayfanızda veya sunucunuzda komutların gönderilmesine yol açabilir.


 • Siteler Arası Komutlama (XSS)

  XSS hataları yanlış onlaylama sırasında meydana gelir. Korsanlar Java, HTML gibi sıkça kullanılan kodları kötüye kullanır ve kurbanın arama motoruna onları kötücül sitelere yönlendirebilecek,kullanıcı oturumlarını ele geçirebilecek ve sayfalara zarar verebilecek komutlar gönderir.

  Hatalı Doğrulama ve Oturum Yönetimi

  Doğrulamayla alakalı uygulama işlemleri ve oturum yönetimi çoğu zaman doğru bir şekilde yerine getirilemez. Bu da bilgisayar korsanlarının şifre, anahtar veya belirteç çalmasına ya da diğer hatalardan faydalanarak kullanıcıların kimliklerine saldırmasına izin verir.


 • Sayfalar arası talep sahteciliği (CSRF)

  Bu tarz bir saldırı, saldırıya uğrayan kişinin arama motorunu hassas web uygulamalarına oturum çerezi ve kimlik doğrulama bilgileri dahil olmak üzere sahte HTTP teklifleri göndermeye zorlar. Bu da bilgisayar korsanlarının saldırıya uğrayan kişinin arama motorunun uygulamayı yanıltıcı, meşru olduğuna inandırıcı teklifler göndermesine izin verir.

  Onaylanmamış Yönlendirmeler ve Yeniden Yönlendirmeler

  Hatalı onaylama yüzünden web sayfaları kullanıcıları genellikle güvenilirliği olmayan sitelere yönlendirir. Bu da web korsanlarının kurbanları kimlik avcılarına ve kötücül sitelere ya da onaylanmamış sayfalara yönlendirmesine izin verir.


Anında Bildirim Gönderir

Hassasiyet ve kötücül yazılım tespiti yaparken SiteLock size şu yolla bildirim gönderir:

SMS

*SMS'ler yalnızca desteklenen ülkelere gönderilecektir

Anında Onarım

Kötücül yazılımı tespit etmenin yanısıra, Sitelock'un Akıllı aracı bu sorunu otomatik olarak çözer

Akıllı araç:

 • Dosyalarınız için derinlemesine FTP taraması yürütür.
 • Kodunuzdaki hassasiyetleri ve yasal boşlukları tespit eder
 • Kötü yazılımlı kodları tespit eder
 • Kötücül yazılımları ortadan kaldırır ve web sayfanızı temizler
VE

Web sayfanız için bir plan seçin

Basic Statik Websiteleri için TRY96,00/yr Professional Dinamik Websiteleri için TRY144,00/yr Premium E-Ticaret websiteleri için TRY240,00/yr Enterprise Web Uygulamaları için TRY456,00/yr
Sayfalar 25 100 500 2,500
Günlük Kötücül Yazılım Taraması
Ağ Taraması
Güven Onayı
Günlük FTP Taraması
Otomatik Kötücül Yazılım Temizleme
Dosya Değişimi Gözleme
Uygulama Taraması 1-sefer 1-sefer
SQL Enjeksiyon Tarama 1-sefer 1-sefer
Çapraz Site Komut Taraması 1-sefer 1-sefer
Güvenlik Uyarıları
Kötü Amaçlı Davranışı Tanımlamak için Küresel Ağ Kullanımı
Kötü Bot Saldırılarını Blokla
Arama Motoru Ulaşımı
Yorum Spam Elemesi
CAPTCHA Güvenlik
Bloklanan içerik ''kazıma''
Arama Motoru Karaliste Gözleme
Spam Onayı
SSL Onayı
İş Onayı
Telefon Numarası Onaylaması
Posta Adresi Onaylaması
Her plana dahil olan SSL-etkin web siteleri Temel Güvenlik Duvarı & CDN ile uyumlu değildir. Fakat, bu tür siteler için beklendiği gibi taramalar çalışacaktır.

1 milyondan fazla websayfası sahibi SiteLock'a güveniyor

 • Şirketim yaklaşık altı aydır Sitelock üyesi ve biz inanıyoruz ki satışlarımız bu mükemmel ürün sayesinde artışa geçti. Müşterilerimiz web sayfamızı ziyaret ederken güvende hissediyor ve kötütücül yazılım, virüs ve istenmeyen e-postalardan korunduklarını biliyorlar. En sevdiğimiz özelliklerinden biri her sayfada yer alan Güvenlik Onayı.Web sayfamızın güvenliğine ve güvenilirliğine yaptığı katkılardan dolayı Sitelock'a teşekkür ediyoruz.


 • Web sayfama sağladığınız kolaylıklardan ötürü bir kez daha teşekkür ediyorum. Kendi başına öğrenmesi aylar sürebilecek olan bir çok özelliği yalnızca bir kaç dakika içerisinde kavradım. Yeni web sayfamın başarılı olması konusunda gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim.


 • Internet'te yaptığım aramalar sonucu bulduğum SiteLock, sayfam için mükemmel bir kazanım oldu. Bu firmanın websayfası üretimi konusunda yetkin olduğunu anında hissettim. Uluslararası Müşterilerimle ilgili tüm sorularımla yakından ilgileniyorlar. Dünyada hiç kimse kötücül olduğundan şüphe duyduğu bir web sayfasına giriş yapmak istemez. SiteLock siteler arası komut çalıştırma taraması hassasiyetleri konusunda daima tetikte ve sorunları bir gün içinde düzeltiyor. Böylelikle web sayfamın yıllar boyu virüsler ve bilgisayar korsanlarından korunacağına eminim.


Hizmetimizden memnun SiteLock müşterilerinden

Bizi Google+ üzerinde bulun